مسابقه بزرگ کشف ستاره‌های فوتبال

شبکه سوم سیما با همکاری شبکه آفتاب، مسابقه تلویزیونی «ستاره‌ساز» را به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی برگزار می‌کنند. ستاره‌ساز رقابتی است از جنس فوتبال. جایی برای دیده‌شدن. مسابقه‌ای برای شناسایی، رشد و ساختن استعدادهای جوان فوتبال. این مسابقه در قالب رقابتی جذاب و سالم، ستاره‌های آینده‌ی دنیای فوتبال در ایران را شناسایی می‌کند و با کمک فیروز کریمی، خداداد عزیزی، مجتبی جباری و ادموند بزیک برای بهترین‌ها سکویی برای پریدن به آغوش آینده می‌سازد، آینده‌ای که قرار است در بهترین زمین‌های فوتبال جهان رقم بخورد.

ابزارها و تکنولوژی‌ها React-Native Redux ES6 IOS Android

مرور کلی

ستاره‌ساز از سه بخش تشکیل شده‌است،بخش اصلیِ آن مجموعه نمایش تلویزیونی است و دو محصول در کنار این برنامه تلویزیونی وجود دارند که یکی اپلیکیشن موبایل است و دیگری وب‌سایت ستاره‌ساز.

اپلیکیشن ستاره‌ساز در دو نسخه ios و android با استفاده از react-native تولید شد که برای مدیریت state از redux و متریال دیزاین از native-base استفاده کردیم و حجم باندل آن با توجه به تعداد صفحات اپلیکیشن و سوالات لحظه‌ای که داشت در حدود ۸ مگابایت نگه داشته شد.

استعداد قابل توجهی در فوتبال داری؟ پا به توپ می‌شوی و همه را جا میگذاری و جادو می‌کنی؟ یا برعکس مثل یک صخره می‌توانی از تیم خود دفاع کنی؟ شاید هم هیچکدام! مثل یک عقاب مراقب آشیانه‌ی تیمت هستی و هیچ توپی نمی‌تواند از خط دروازه‌ات عبور کند! اگر به خودت اطمینان داری، از توانایی‌هایت فیلم بگیر و بر روی سایت برنامه آپلود کن و بعد در مسابقه خودی نشان بده!

کشف استعدادهای بی نام و نشان

مجموعه برنامه "ستاره‌ساز " با موضوع کشف استعدادهای فوتبال و با اجرای محمدرضا احمدی و امیر علی دانایی به شناسایی ستاره‌های فوتبال ایران در سراسر کشور می پردازد. کارشناسان "ستاره‌ساز" خداداد عزیزی ، فیروز کریمی ، مجتبی جباری و ادموند بزیک هستند .