داستان پروژه ها

پروژه های هست‌نما

داستان های موفقیت بخشی از مشتریان هست‌نما

وب اپلیکیشن

پنل سازمانی اسنپ

پنل سازمانی بیشترین ابتکار عمل را برای ساده‌سازی حمل‌ و نقل در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد. با این راهکار، هر سازمان روی وب‌سایت اسنپ یک پنل در اختیار خواهدداشت و از طریق آن درخواست‌های متعدد و هم‌زمان رفت‌ وآمد نیروهایش را مدیریت خواهدکرد.

پنل سازمانی اسنپ
اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل ستاره ساز پخش شده در شبکه سوم صدا و سیما

همه جای این کشور پر است از استعداد فوتبال، فرقی نمی‌کند، چه شهرهای بزرگ، چه شهرهای کوچک و چه روستاها.اگر گمان می‌کنید که علاقه و استعداد لازم برای تبدیل شدن به یک فوتبالیست بزرگ را دارید حالا زمان مناسبی است تا از یک فرصت طلایی برای دیده‌شدن استفاده کنید. ستاره‌ساز اینجاست تا استعدادها را پیدا کنیم و کمک کنیم تا راهی تیم‌های بزرگ شوید...

اپلیکیشن موبایل
وب اپلیکیشن / اپلیکیشن موبایل

تولگرام

تولگرام یک پنل قدرتمند برای ایجاد، ارسال و زمان‌بندی ‌پست‌هایی متفاوت و موثرتر در تلگرام است. با تولگرام می‌توانید همه‌ی کانال‌های خود را به‌صورت متمرکز از یک جا مدیریت کنید و دیگر نیازی نیست همیشه آنلاین باشید. همچنین تولگرام یک سرویس قدرتمند تبلیغات کلیکی در تلگرام است.

تولگرام
طراحی محصول و وب اپلیکیشن

پنل هوش تجاری بانک آینده

پروژه سامانه‌ی هوش تجاری نبض آینده همانند تمامی سامانه‌های هم‌رده خود امکان گزارش‌گیری از داده‌های خام بانک را به صورت دقیق و با سلیقه‌های فرد استفاده کننده امکان‌پذیر می‌سازد.

پنل هوش تجاری بانک آینده
وب سایت

وب سایت پیاده

پیاده مثل یک دوست، با روایت پیاده‌ چی‌ هایش دستت را می‌گیرد، و تو را به دل بهترین تفریحات در شهر می‌برد و تجربه‌های منحصر به فردی رو معرفی می‌کند.

وب سایت پیاده
طراحی وب سایت

نیمانی

این برند قصد دارد تا فرهنگ ایرانی را معرفی کند. برند نیمانی به خوبی توانسته‌است با ارائه محصولاتش ظرافت و جذابیت بصری فرهنگ ایرانی را به رخ جهانیان بکشد. اولین محصولاتی که برند نیمانی اقدام به تولید آن‌ها کرد، تی‌شرت‌های ساده‌ای بود که روی آن‌ها شعر‌های حافظ و مولانا نوشته شده‌بود.

طراحی وب سایت نیمانی
اپلیکیشن موبایل

بازی موبایل مرگن

بازی مرگن، یک اپلیکیشن موبایل است که با هدف افزایش سطح دانش و اطلاعات عمومی مردم از یک‌سو، و سرگرم کردن و پر کردن اوقات فراغت عموم مردم به شکلی مفید و کارا از سوی دیگر، طراحی و پیاده‌سازی شده است. این اپلیکیشن بستری را فراهم می‌آورد که کاربران بتوانند قدرت و سطح دانش و اطلاعات عمومی خود را محک بزنند و همدیگر را به مبارزه و مسابقه دعوت کنند.

بازی موبایل مرگن
جاوا اسکریپت

اسکریپت پخش تبلیغات درون ویدویی

تبلیغات ویدیویی با استاندارد VAST و تکنولوژی های روز جهان برای اولین بار از طریق هست نما در سال ۱۳۹۵ در دسترس آگهی دهندگان و ناشران قرار گرفته است. VAST اصالتا مخفف Video Ad Serving Template می باشد و این استاندارد برای نمایش آگهی ویدیویی تدوین شده است.

تبلیغات درون ویدیویی کلیکی
وب اپلکیشن

آموزال

تیم آموزش مجازی آموزال با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر اقدام به برگزاری دوره‌های آنلاین و کاربردی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی‌مهندسی کرده است، دانشپذیران پس از ارزیابی‌های استاندارد گواهینامه معتبر دانشگاه امیرکبیر را دریافت می‌کنند.

طراحی وب سایت آموزال
وب اپلکیشن

فروشگاه اینترنتی

بستر فروشگاهی هست‌نما، بستری قدرتمند برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی با امکانات فوق‌العاده است که می‌توانید به راحتی فروشگاه ایجاد کنید و با داشتن پنلی قدرتمند و کاملا فارسی آن را مدیریت کنید.

فروشگاه اینترنتی هست نما

همین الان می توانید یک پروژه جدید
با هست‌نما شروع کنید
با ما تماس بگیرید

ملاقات برای اولین جلسه