همه‌جا و همه زمان در دید مخاطب

بیلبوردی را تصور کنید که در هر زمان و مکانی در دید مخاطب شما باشد. در مترو، در مهمانی‌، در آشپزخانه و ... حتی در اتاق خواب. از آن مهم‌تر مخاطب شما، صد‌ها مرتبه در روز به اختیار خود، آن بیلبورد را نگاه کند. کانال‌های تلگرام را می‌توان اثربخش‌ترین و هوشمند‌ترین بیلبوردی دانست که در هر زمان و مکانی همراه مخاطب شماست.

تلگرام، پربیننده‌ترین، گسترده‌ترین و اثر بخش‌ترین شبکه مجازی در ایران است. هر کدام از شبکه‌های دیگر با مسائلی مانند فیلتر بودن، تخصصی بودن، جذاب نبودن و .... مواجه‌اند.

ابزارها و تکنولوژی‌ها .NET Core React.js Jquery Bootstrap

مرور کلی

چرا برای تبلیغ در کانال تلگرام خود بهتر است که از تولگرام استفاده کنید؟

  • پست‌های خود را آماده کنید و به تولگرام بگویید چه زمانی آن را در چه کانالی ارسال کند. تولگرام سر زمان پست‌ها را ارسال خواهد کرد. با این ابزار دیگر نیازی نیست که همیشه آنلاین باشید. تولگرام پست‌های متنی، ویدیو، گیف، صدا و فایل را در آینده برای شما ارسال خواهد کرد.
  • تولگرام این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که از طریق تبلیغات در کانال‌های تلگرام درآمد کسب کنید. مدیران کانال‌ها کافی است از فهرست پست‌های تبلیغاتی، تبلیغ را انتخاب و برای انتشار در کانال خود برنامه‌ریزی کنند. روش دیگر کسب درآمد از طریق تولگرام، تولید محتوا برای کانال‌ها است.
  • با تولگرام می‌توانید متن‌ها را پررنگ، ایتالیک و لینک کنید. تولگرام عکس‌های شما را به‌صورت خودکار تغییر اندازه می‌دهد و در صورت نیاز لوگوی کانال شما را بر روی آن درج می‌کند. می‌توانید برای صدا، ویدیو و گیف شرح بنویسید، برای کانال‌های خود امضا پیش‌فرض داشته باشید و کلی امکانات کاربردی دیگر ...
تولگرام یک پنل قدرتمند برای ایجاد، ارسال و زمان‌بندی ‌پست‌هایی متفاوت و موثرتر در تلگرام است. با تولگرام می‌توانید همه‌ی کانال‌های خود را به‌صورت متمرکز از یک جا مدیریت کنید و دیگر نیازی نیست همیشه آنلاین باشید. تولگرام پست‌های شما را دقیقا در زمانی که به او گفته‌اید برایتان ارسال می‌کند. همچنین با تولگرام می‌توانید از تبلیغات کلیکی در تلگرام و کانال خود درآمد داشته باشید!

شما شرایط و هزینه‌ها را تعیین می‌کنید

در تولگرام، بر خلاف دیگر آژانس‌های تبلیغاتی هزینه‌ها و شرایط تبلیغ را رسانه تعیین نمی‌کند. این شما هستید که می‌توانید به دلخواه خود هزینه و شرایط را مشخص کنید و کانال‌های مختلف برای جذب شما و برآورده کردن رضایت شما رقابت خواهند کرد.